Oferta – Sterowanie Android i www

Sterowanie Android i www AkmeWIZ to usługa dedykowana dla małych i średnich obiektów, gdzie nie ma złożonych systemów BMS, a jest potrzeba kontroli podstawowych parametrów urządzeń.

Jak robimy mikro BMS?

Korzystając ze sprzętowych webserwerów można zbudować układ o funkcjonalności systemu BMS praktycznie dowolnej instalacji, bez serwerów, drogiego oprogramowania, licencji czy limitów ilości punktów.
Odpowiednio oprogramowując takie karty tworzymy rozproszony system sterowania, w którym użytkownik bezwiednie przełącza się pomiędzy urządzeniami.
Wykorzystując firmową sieć LAN można uzyskać dostęp do danych poprzez zwykłą przeglądarkę internetową, a po odpowiedniej konfiguracji także poprzez Internet. Udostępniamy także sterowanie Android (poprzez smartfony i tablety z tym systemem operacyjnym).

Wizualizacją możemy objąć dowolne urządzenie z komunikacją Modbus RTU (np. liczniki, elektryczne, analizatory sieci elektrycznej, UPSy, agregaty wody lodowej, centrale wentylacyjne), dowolne inne instalacje sterowane sterownikami Carel oraz dowolne sygnały analogowe i cyfrowe poprzez moduły I/O. Wybierając rozwiązanie AkmeWIZ dostajesz dostęp do aplikacji internetowej oraz sterowanie Android!

AKMEwiz – wizualizacja przez stronę www

AkmeWIZ - wizualizacja www Monitorowanie i sterowanie urządzeniami za pomocą przeglądarki internetowej.
Do Twojej dyspozycji jest sterowanie centralą, ustawienia kalendarza, podgląd alarmów oraz wyświetlanie trendów.
Możliwość pracy w sieci LAN i/lub WAN.

AKMEwiz – sterowanie Android

AkmeWIZ - sterowanie Android Monitorowanie i sterowanie urządzeniami za pomocą smartfona z systemem Android.
Do Twojej dyspozycji jest sterowanie centralą, podgląd alarmów, a także ustawienia kalendarza. Możliwe jest zastosowanie aplikacji w sieci LAN z dostępem bezprzewodowym. Wykorzystując jednak łącze internetowe zyskujesz dostęp do powiadomień o alarmach na telefon.

AkmeWIZ for VTS

AKMEwiz dla central VTSUsługa AkmeWIZ jest dostępna również dla automatyki central wentylacyjnych VTS ze sterownikiem uPC.

Jest to najtańsze rozwiązanie na rynku dające pełną kontrolę nad sterowaniem i monitoringiem centrali VTS, ponieważ korzystasz ze swojego komputera i wbudowanej przeglądarki oraz zyskujesz dostęp do aplikacji na smartfona z systemem Android.

Instalacja i montaż jest szybka i możliwa nawet do zdalnego uruchomienia, i może być początkiem budowy bardziej rozbudowanego systemu sterowania, na systemie BMS kończąc.

Więcej informacji na dedykowanych stronach www:
akmewiz.pl
automatykaVTS.pl

Zobacz działanie aplikacji na You Tube