Wentylacja / Klimatyzacja

Podstawowym zadaniem wszelkich instalacji wentylacyjnych bytowych jest stworzenie i ciągłe utrzymywanie komfortu powietrza w obsługiwanych pomieszczeniach.
Komfort to nie tylko odpowiednia temperatura czy wilgotność, ale także odpowiednia krotność wymian powietrza, która ma wpływ na zdrowie, samopoczucie oraz wydajność pracy przebywających w pomieszczeniach ludzi.

Kompleksowość naszej oferty …

… pozwala zrealizować powyższe cele łącząc wykonanie optymalnej instalacji, jej optymalne sterowanie i monitoring.

Dostarczamy i montujemy: centrale wentylacyjne, centrale rekuperacyjne, wentylatory kanałowe, dachowe, promieniowe, ścienne, oddymiające, chemoodporne, agregaty chłodnicze do central wentylacyjnych, kurtyny powietrzne, nagrzewnice kanałowe, kratki i kanały wentylacyjne.
Realizujemy układy zmiennego przepływu o regulacji ciśnienia/wydatku w oparciu o sprawdzone rozwiązania.
wentylacja wentylacja

Układy odzysku ciepła…

… pozwalają odzyskiwać energię cieplną zawartą w powietrzu wywiewanym z pomieszczenia, a przez to zmniejszyć zapotrzebowanie na ciepło lub chłód konieczne do osiągnięcia zadanej temperatury nawiewu powierza nawiewanego do pomieszczeń.

Różne typy odzysku to różna sprawność (od 70 do nawet 95%), ale także różny stopień mieszania się obydwu strumieni powietrza.
Masz pytania napisz do nas

Jeszcze czystsze powietrze…

Activtek Logo
Kasetonowe, kanałowe lub wolnostojące urządzenia filtrujące, które wykorzystują nanotechnologię do aktywnego oczyszczania powietrza.

Technologia RCI to wzorowana na procesach istniejących w przyrodzie technologia filtracji powietrza, która likwiduje zagrożenia mikrobiologiczne, eliminuje uciążliwe zapachy i zmniejsza oznaki alergii.
Masz pytania napisz do nas