Krótko o nas

Działamy na rynku automatyki i wentylacji od 2009 roku dostarczając rozwiązania w zakresie wentylacji i systemów automatyki.
Zaczynaliśmy od serwisu automatyki wentylacji, by później rozpocząć dostarczanie własnej automatyki oraz projektowanie i prefabrykację rozdzielnic wentylacji.
Nasze doświadczenie w IT przełożyło się na zainteresowanie protokołami komunikacyjnymi i w konsekwencji rozpoczęcie projektowania oraz dostawy systemów BMS.
Dalszy rozwój oferty to dodanie do niej wykonawstwa instalacji wentylacji i klimatyzacji.

Tak skonstruowana oferta…

…sprawia, że jako jedni z niewielu jesteśmy w stanie kompleksowo podchodzić do wykonawstwa instalacji wentylacji, dostarczając i montując instalacje włącznie z zaawansowanymi rozwiązaniami automatyki oraz sterowania nadrzędnego (sterowanie ze smartfona, wizualizacje na komputerach lokalnych i panelach operatorskich czy integrowanie w ramach systemów Building Management System).

Stawiamy na…

… solidność i wiarygodność dlatego na pewno zyskacie w nas rzetelnego wykonawcę, którego wiedza i doświadczenie zaprocentuje na Twojej budowie.

WIEDZA

Nieustannie szukamy nowych rozwiązań, by nasza oferta była nowoczesna i kompleksowa

DOŚWIADCZENIE

Liczne realizacje w całej Polsce potwierdzające nasze możliwości

ZAUFANIE

Wiarygodny partner, rzetelny wykonawca

Partnerstwo

Współpracujemy z producentami central wentylacyjnych takimi jak VTS Group, Klimor czy Vents oraz z producentami sprzętu: Schneider Electric, Carel, Conel, Belimo, LG oraz wielu innych.

Zapraszamy do współpracy!